Duben 2016

Nota

27. dubna 2016 v 18:31
Dnes jsem se školou byla na jednom festivalu kde zpívaly různé skupiny. Teda žádné nějak extra známé, třeba paprsek z MB. Jak jsem tam seděla, tak jsem si vzpomněla jak jsem na prvním stupni základní školy, chodila taky na zpěv. Bylo mi to líto, že všechno tak rychle utíká a jaké jsem měla starosti v té době. Vůbec žádné.. teda na jaký další kroužek budu chodit. Ano, vystřídala jsem strašně moc sportu. Fotbal, basketbal, aerobic, hip hop, ale nejvíc mě držela házena ve ketré jsem chtěla určitě strašně moc pokračovat, ale zdravotní důvody mě zabrzdily a úplně zastavily.

A na jaké sporty a kroužky jste na základní škole chodili vy? A pokračujete v nich stále?

Sall

Láska

25. dubna 2016 v 19:19
Ještě 14 dní. a bude tu květen. Maj, lásky čas. Všechno se probouzí, i když dnes dopoledne u nás chvílema sněžilo, tak doufám, že se počasí vzpamatuje a bude zase nádherné počasí celý den. Sundáme bundy a budeme chodit hezky na lehko a pak bude takové teplo, že budeme v bazénech. No na to se tedy velice těším. Asi nejvíc miluji, když není příliš veliké horko jako minulý rok a zase né moc velká zíma na nějaký kabát.
A co vy? Jaké počasí nebo měsíc milujete vy? Usmívající se

|TT| °2

24. dubna 2016 v 8:00
STOP!!!...
Nesni, udělej to!!!

Sny jsou krásné. Máš v nich to co chceš, to po čem toužíš. To je nádherný. Kdo nikdy nesnil? Všichni snili, ale kdo z toho snu udělal realitu? 80% ze 100% a možná míň. Ano, někdy to prostě jen tak nejde udělat ze sna realitu. Třeba s vaší láskou, kterou si snítě. To měli asi všichni.

Ale řekni si dost a zkus si ty sny aspoň trošku zrealizovat. Nemůžeš jen snít, musíš žít.

Divno

19. dubna 2016 v 21:03 | Sally
Posledních 14 dni mam divnou náladu, nevím jestli to je Tim počasím a nebo jestli to je Tim, že už je toho na mě moc. Začala jsem blog asi v te nejhorší situaci co mužů Mít. Omlouvám se. Už 25.4. vyjde nový článek :) dekuju moc

|TT| °1

10. dubna 2016 v 8:00 | Sall
TT - Téma týdne


Musíš to zažít! .. nic se nemusí.. ale pokud chceš, můžeš. Každý ti něco diktuje co musíš a co nesmíš, ale kdo se tě ptá co chceš?! Nikdo. Muset a chtít je něco jiného. Musíš - nutí tě a tobě se do toho nechce. Chceš - chceš to někde od srdce, někde tam v hlouby duše.

CHTĚJ! ..
Sall

Nováček

9. dubna 2016 v 19:59 | Sall
Ahoj všichni,
.. jak asi začít? .. no.. asi tak, že se představi. Jsem Veronika, totálně nesnáším když mi někdo řekne Verčo nebo že jsem Verča.. aa.. To Č mě tam rozčiluje. No, dál.. je mi 18 a jsem ještě studentka. Tímto blogem bych se s vámi chtěla podělit o trošku mého života a mých zkušenstí. Mám ráda hrozně lidi a ještě víc radši něo vyprávím. Jsem ze středočeského kraje a studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku, prostě paní učitelka ve školce. Jestli budete chtít, tak můžu psát i o dni ve školce a nějakou tu přípravu na pohybové činnosti a nebo na výtvarné činnosti + foto. Nerada se představuju teda a jsem hrozný stydlín, ale fakt šílenej než ty lidi úplně poznám. Tak snad vás můj blog trošku zaujme, byla bych tedy hrozně ráda a budou dobré ohlasy.
Vydávat bych chtěla v úterý, ve pátek a v neděli v 08:00 téma týdne


Tímto se s vámi loučím a ahoj Sall.